ua en ru

Як виглядає резиденція Діда Мороза на ВДНГ (відео)

Як виглядає резиденція Діда Мороза на ВДНГ (відео) Фото: Резиденція Діда Мороза (РБК-Україна)

Її створювали найкращі українські декоратори

У Києві на ВДНГ відкрилася резиденція Діда Мороза. Головний новорічний казковий персонаж оселився в прямо в концерт-холі, де йдуть "Вартові Мрій".

Разом з ним в резиденції знаходяться ельфи, які допоможуть малятам написати лист з побажанням про подарунок і навчать міцно обніматися.

До речі, столичну резиденцію Діда Мороза привезли з Італії. Вона була визнана однією з найкрасивіших в Європі. Резиденцію створювали найкращі українські декоратори, а постановники придумали цілий чарівний світ, який не захочеться залишати навіть після свят.

Відео: Як виглядає резиденція Діда Мороза на ВДНГ (YouTube / STYLER.rbc.ua)

На вході в резиденцію коштує розкішна новорічна ялинка, а слідом за нею ховається світ чудес, де трудяться помічники Діда Мороза - ельфи. Вони роблять святкові орігамі, малюють новорічні картинки і готові навчити цієї майстерності всіх бажаючих.

А казковий дідусь уважно вислухає ваші побажання і зробить фотографію на пам'ять, щоб все обов'язково збулося.

Раніше Styler писав про те, які розваги чекають на киян в "Зімовій країні".

Головна її відмінність в 2017-м - автономність. Команда Експоцентру організацію проекту цілком і повністю взяла в свої руки. Як результат - нові локації, навігація, автоматичний підйом тюбів (кіл) на гірки і тепла ярмарок подарунків.