ru ua

"Висока напруга і слизький граніт": київська влада заборонила купатися у фонтанах

"Висока напруга і слизький граніт": київська влада заборонила купатися у фонтанах Фото: Фонтан (Styler)

Киян та гостей столиці закликають дотримуватися техніки безпеки

Столична влада закликає мешканців столиці та гостей Києва відмовитися від купання у фонтанах, оскільки вони несуть цілий ряд небезпек. Про це повідомляє прес-служба "Київводфонду".

"Звичайно, все ізольовано і захищено, але не варто забувати про високу електричну напругу. Строго заборонено перебувати у фонтані під час світло-музичного шоу через те, що коли центральні струмені води піднімаються до 40 метрів, їх початкова швидкість досягає 120 км/год. Реактивні зусилля – приблизно 200 кг", - йдеться в повідомленні.

Не менш небезпечними, за словами комунальників, є і сам матеріал, з якого зроблено фонтан.

"Чаші виготовлені з граніту, на якому можна легко послизнутися", - підкреслюється в тексті повідомлення.

Більш того, киян та мешканців столиці закликають відмовитися від вживання води з фонтанів, оскільки на її якість впливають погодні умови і спеціальна хімічна речовина – альгіцид.

До речі, в п'ятницю, 18 травня, в одному з районів столиці України помітили молоду й зухвалу "героїню паркування", яка на вимогу переставити авто запропонувала "пройти мимо". Слід уточнити, що свій автомобіль дівчина припаркувала прямо на тротуарі, через що перехожим потрібно було обходити його по узбіччю.

Як повідомлялося раніше, у Києві рух транспорту по Набережному шосе відкрито після капітального ремонту. Про це повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор" на своїй сторінці в Facebook.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів (video.rbc.ua)