ru ua

Вищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиків

Вищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиків Фото: Льотчики (facebook.com/GeneralStaff.ua)

До польотів притягувався досвідчений льотно-інструкторський склад повітряного командування "Центр"

У бригаді тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України відбулися перші командирські польоти в цьому році. Про це поінформувала прес-служба відомства на сторінці Facebook.

"Складні погодні умови не стали перешкодою для професіоналів своєї справи.
Протягом льотної зміни пілоти відпрацювали єдину методику підтримки та відновлення навичок льотного складу в техніці пілотування, навігації, бойового застосування вдень і вночі в складних метеорологічних умовах при встановленому мінімумі погоди", – сказано в повідомленні.

До польотів притягувався досвідчений льотно-інструкторський склад повітряного командування "Центр". Завдяки високій відповідальності, професіоналізму та злагодженим діям льотного та інженерно-технічного складу, всі завдання були виконані на "відмінно".

Вищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиківВищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиківВищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиківВищий пілотаж: в мережі показали фото маневрів українських льотчиківФото: Українські льотчики (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Нагадаємо, що у 2017 році від авіакатастроф загинуло менше людей в історії авіації.