ua en ru

"Витягують очі чайними ложками": російський найманець про звірства своїх "колег" на Донбасі

"Витягують очі чайними ложками": російський найманець про звірства своїх "колег" на Донбасі Російський найманець на Донбасі (кадр з YouTube)

"Вагнеровець" розповів, як російські бандити катують своїх супротивників

Один з найманців ПВК Вагнера - збройного бандитського формування, члени якого вбивали мирних жителів України і Сирії, забезпечували прикриття регулярних підрозділів російської армії в боях на Донбасі і виконували різні доручення Кремля, розповів про звірства своїх російських "колег".

В інтерв'ю "Радіо Свобода" один з командирів "вагнеровців" розповів, що в Сирії така війна, "що не церемоняться", всі прекрасно розуміють, що "полон - це смерть через тортури".

"Якщо моїх пацанів ця тварина (мова, швидше за все, про іділовців - ред.) вбивала, що мені його що, культивувати? Інформацію викачали, якщо вона є, і застрелили, а якщо інформації немає, застрелили без тортур", - додав він.

На питання кореспондента про те, які тортури застосовують найманці, він сказав: прострелити що-небудь, відрізати пальці. А можна витягувати очі чайними ложками.

"У мене є фахівці, які витягують. Видовище приголомшливе. Беруться дві чайних ложечки, піддягати треба знизу і зверху, - і око висить", - сказав він і додав, що "око потім можна вставити назад".

Раніше стало відомо, як виникла ПВК Вагнера, бойовики якої вбивали українців.