ua en ru

"Я йому в морду харкнув": український десантник розповів, як зустрів в Італії скандального пропагандиста Кремля

"Я йому в морду харкнув": український десантник розповів, як зустрів в Італії скандального пропагандиста Кремля Фото: момент зустрічі десантника і пропагандиста (facebook.com/id.ananiev)

Випадковий інцидент російський пропагандист запам'ятає надовго

Український десантник Валерій Ананьєв випадково зустрів в італійській Вероні відомого російського пропагандиста, ведучого програми "Час покаже" Артема Шейніна. Про це Ананьєв написав на своїй сторінці в Facebook і опублікував відповідне фото.

"Я тільки що мало не вбив цю істоту в центрі Верони. Упевнений, він мене запам'ятає. І сподіваюся, що доля нас ще зведе в безлюдному місці", - написав десантник під знімком.

"Я йому в морду харкнув": український десантник розповів, як зустрів в Італії скандального пропагандиста Кремля

Скріншот сторінки facebook.com/id.ananiev

Так само Валерій розповів подробиці інциденту в відео.

"Я йшов по Вероні, гуляв, і дивлюся - морда знайома. Дуже неприємна. Ця морда разом зі своєю дружиною зайшла в аптеку і стала в чергу. Я зайшов в аптеку і став ззаду них. Вони розмовляли один з одним. Я дуже не хотів почути російську мову. Я зрозумів, що це вони, і я зрозумів, що втекти не можу", - розповів він.

Опубліковано Валерою Ананьевим 9 березень 2018 р.

Валерій розповів подробиці інциденту (відео: facebook.com/id.ananiev)

Українець підійшов до Шейніна і запитав, чи не є він російським журналістом. На ствердну відповідь Ананьїв сказав: "С*ка, були б ми в іншому місці, я б тобі, падла, очі видавив".

Пропагандон

Опубліковано Валерою Ананьевим 9 березень 2018 р.

Валерій розповів подробиці інциденту (відео: facebook.com/id.ananiev)

"Я вже не пам'ятаю, як тривала розмова. Пам'ятаю, що схопив його за плече, чи то штовхнув. Не знав, як стриматися. Я йому в морду просто харкнув і після цього почав з ним розмовляти", - підкреслив український доброволець.

"Він мене запам'ятав. Мені вдалося вивести його на емоції. Я не кричав, говорив спокійно. А воно, падло, почав кричати. ​​Я дуже сподіваюся, що він мене запам'ятає. І я молю Бога, щоб мені випала можливість зустрітися з цим г*вном в місці, де не буде людей", - додав Ананьєв.

Нагадаємо, нещодавно російські ЗМІ видали американського співака і продавця мила за військового експерта.