ru ua

"Я і моя Оля": Дмитро Ярош поділився рідкісним сімейним фото (фото)

"Я і моя Оля": Дмитро Ярош поділився рідкісним сімейним фото (фото) Фото: (facebook.com/dyastrub)

Колишній лідер "Правого сектора" опублікував фото святкування 25-річчя шлюбу

Керівник української праворадикальної націоналістичної організації "Тризуб" Дмитро Ярош опублікував рідкісне сімейне фото. Український політик у підписі до публікації повідомив, що фотографія зроблена в момент святкування 25 років шлюбу, уточнивши, що сам свято припадає на лютий 2018 року.

"Я і моя Оля": Дмитро Ярош поділився рідкісним сімейним фото (фото)

Фото: (facebook.com/dyastrub)

"Я і моя Оля. Нескромно) В лютому 2018–го не було часу відзначити 25 років подружнього життя... Сьогодні нам це вдалося. Близькі друзі, діти, онуки, українська природа... і МИ, немов зачаровані)... P. S. У війні з Росією українці все одно переможуть. Бо, нема переводу козацькому роду)", — написав політичний діяч.

"Я і моя Оля": Дмитро Ярош поділився рідкісним сімейним фото (фото)

Скріншот поста облікового запису facebook.com/dyastrub

В коментарях багато українців побажали щастя парі та довгих років спільного життя.

"Як радісно бачити вас разом щасливими! Фото просто супер!!!Щиро вітаємо! Безмежного кохання, благополуччя і злагоди Вашій родині!", "Многая і Благая Літа Вашій Сім`ї! Любимо і Поважаємо з Natalika Karpa! Зі Святом Друзі!", "Оля - фантастична! Це Господь цінує твої заслуги перед українцями такою красивою, приємною в спілкуванні і розумною жінкою! Вітаю щиро!", "Щиро-щиро вітаю!!!!", "Ваша родина - це є приклад для Українців", "Яке чудове фото!!!! Чарівна Олічка та надійний Дмитро!!! Пишаюся вашою родиною!!! Благополуччя і радості вам на довгі роки!!!Братику, мирного неба та спокою в родині!!! Обіймаю!!!!", "Вітаю!:) Бажаю вам здоров`я, кохання та розуміння на довгі роки!", "Як радісно бачити вас разом щасливими! Фото просто супер!!!", – написали користувачі соціальної мережі Facebook

"Я і моя Оля": Дмитро Ярош поділився рідкісним сімейним фото (фото)

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/dyastrub

До речі, нещодавно політик розповів, як "круто бути тричі дідом". Український громадсько-політичний діяч націоналістичного спрямування, лідер "Правого сектора" у 2013-2015 роках, народний депутат Дмитро Ярош поділився зворушливим сімейним фото, на якому він зображений зі своїми онуками.

Відео: video.rbc.ua