ua en ru

"Я очікував гіршого": розвідник з Тернопільської області розповів про життя у полоні (відео)

"Я очікував гіршого": розвідник з Тернопільської області розповів про життя у полоні (відео) Фото: Олексій Кодьман (facebook.com/nina.kodman)

Військовослужбовець чекає на повернення з полону інших побратимів

Військовослужбовець з Тернопільської області Олексій Кодьман, який понад два роки перебував у військовому полоні сепаратистів, розповів про випробування, яких зазнав на території бойовиків. Про це повідомляє "5 канал".

Олексія та двох його товаришів схопили під час виконання бойового завдання. Після звільнення військовослужбовець чекає на повернення з полону ще принаймні шістьох своїх побратимів.

"Було дуже важко залишати там наших хлопців, там шість людей з 34 залишилися. Навіть, не знаю, що вони відчували, коли ми в’їжджали", - сказав Олексій Кодьман.

Коли Олексій та його побратими потрапили у полон, спочатку їх тримали у підвалі, в приміщенні колишнього архіву. Потім заручника перевели до в’язниці, де змушували працювати.

Відео: Військовослужбовець Олексій Кодьман розповів про полон (YouTube/5 канал)

"Там все у ґратах. Спочатку був допит…я очікував гіршого, якщо чесно", - відзначив Олексій.

До речі, частину звільнених з полону підозрюють у дезертирстві.

Частина звільнених українських заручників у ході обміну полоненими 27 грудня 2017 року є фігурантами кримінальних справ про дезертирство.

Зокрема кримінальні провадження за фактом самовільного залишення частин є на 14 звільнених.