ru ua

"Я перестав дихати": Рікі Мартін розповів про першу зустріч з коханим

"Я перестав дихати": Рікі Мартін розповів про першу зустріч з коханим Фото: Рікі Мартін (instagram.com/ricky_martin)

Довгий час вони тільки переписувалися

Відомий співак Рікі Мартін розповів про зустріч зі своїм чоловіком, шведським художником Джване Йосефе, з яким вони в січні цього року оформили офіційний шлюб. Історію стосунків з коханим артист розповів в інтерв'ю журналу Attitude.

Виявилося, що Рікі Мартін довго не зустрічався з майбутнім чоловіком – спершу вони лише листувалися.

"Я списався з ним онлайн і ми спілкувалися так півроку, просто відправляючи один одному повідомлення про життя і різних проблемах. Нічого про секс, нічого сексуального. Але коли я вперше побачив його, я перестав дихати. Під час першої зустрічі я сказав "Я одружуся на цього хлопця". І, мабуть, він подумав так само, тільки сказав мені про це трохи пізніше", - поділився співак.

"Я перестав дихати": Рікі Мартін розповів про першу зустріч з коханим

Фото: Рікі Мартін із чоловіком (instagram.com/ricky_martin)

Артист також зізнався, чому довго приховував свою орієнтацію.

"Я повністю віддавав себе кар'єрі. Я не відкривався для нових відносин і я не тільки про романтичні стосунки. Я просто не хотів, щоб люди знали про мою орієнтацію. Я боявся, що якщо я сяду і проведу з ними більше двох годин, то вони дізнаються все про мене, дізнаються про мою природу. Я витратив багато енергії, щоб приховати свою сексуальну орієнтацію", - зазначив Рікі Мартін.

До речі, Ванесса Параді виходить заміж і вже відомо ім'я її коханого.

Для Ванесси Параді цей шлюб не перший. Майже 15 років вона прожила в цивільному шлюбі з американським актором Джонні Деппом. Пара розлучилася в 2012 році. У них двоє дітей – дочка Лілі-Роуз і син Джек.

Топ-5 найбільш знаменитих закоханих пар (відео: STYLER.rbc.ua)