ua en ru

"Я вирішив, що просто не зможу": екс-бойовик "ДНР" розповів про жорстокі звірства терористів (відео)

"Я вирішив, що просто не зможу": екс-бойовик "ДНР" розповів про жорстокі звірства терористів (відео) Фото: Бойовик (vk.com/sdd_sevastopol)

Він згадав, як юних "новобранців" відправляли в Іловайськ

Колишній бойовик "ДНР" розповів про звірства, якими займаються терористи. Про це повідомляє "Вчасно".

Жителя окупованого Донецька забрали в "армію ДНР", коли йому було 91 років. За його словами, примусового "заклику" підлягали навіть неповнолітні. Їхнім навчанням займалися куратори з Росії, а потім відправили на фронт як гарматне м'ясо.

Екс-терорист розповів, що вирішив втекти від бойовиків, коли його разом з малолітніми "товаришами" хотіли відправити "зачищати" Іловайський котел у серпні 2014 року. "Командування" віддало наказ добивати поранених українських військових і це викликало у юних терористів шок.

Відео: Екс-бойовик розповів про звірства терористів "ДНР" (facebook.com/vchasno.ua.donbass)

"Охороняти техніку – це одне, а вбивати людей, які мені нічого не зробили – це зовсім інше. У мене багато знайомих в інших областях України, я вирішив, що просто не зможу..." - розповів екс-бойовик.

Коли терорист втік, йому довелося кілька років переховуватися від бувших "бойових побратимів" в "сірій" зоні, тому що в Донецьку його чекав розстріл.

До речі, у "ДНР" видали новий фейк про загиблу "мирної жительці" Донбасу.

Сепаратистські ЗМІ написали про смерть Олени Воронченко 1983 року народження. При цьому, на фото видно, що тіло загиблої одягнених у камуфляж.

У квітні Україна втратила 11 захисників