ru ua

"Я здав би Ленінград фашистам": Дмитро Гордон зробив гучну заяву

"Я здав би Ленінград фашистам": Дмитро Гордон зробив гучну заяву Фото: Дмитро Гордон (facebook.com/gordondmitry)

Ці слова прозвучали в ефірі телеканалу "112 Україна"

Український телеведучий і журналіст Дмитро Гордон зробив гучну заяву про те, була б його воля, він би здав Ленінград фашистам під час Другої світової війни. Таке висловлювання прозвучало в ефірі телеканалу "112 Україна". Гордон розповідав історію життя художника Іллі Глазунова в контексті блокади Ленінграда.

Відео: Дмитро Гордон (YouTube/112 Україна)

"В минулому році помер видатний художник Ілля Сергійович Глазунов. Він плакав ридма, розповідаючи мені, як він маленьким хлопчиком виявився під час блокади в Ленінграді.Я точно не пам'ятаю послідовності. Тато його вив від голоду перед смертю, у нього був голодне виття, тітка, дядько, обидві бабусі. Він згадував, що було дуже холодно і другу бабусю вони не могли поховати. Тітці його щур виїв обличчя у нього на очах, тварини теж були голодними. Це все відбувалося у них прямо в квартирі. Бабусю замотали в простирадло і віддали двірнику за останній хліб, щоб вона поховала її", - сказав Гордон.

Після цього телеведучий сказав, що б він зробив.

"Тепер питання: мільйон життів майже на кону. Я здав би Ленінград німцям. Для мене життя кожної людини дорожче, ніж ср*не місто Леніна, який не здавали тому, що місто Леніна здати не можна", - сказав Гордон.

Також Гордон повідомив, що Гітлер не хотів захоплювати всю Україну. В його планах було дійти до російського Уралу.

Як раніше повідомлялося, президент України Петро Порошенко нагородив орденом "За мужність" III ступеня ветерана Другої світової війни Івана Залужного, якому 10 травня виповнилося 100 років.

Як пройшло 9 травня у парку Слави