ua en ru

"Я на боці тих, кого гноблять": Оксана Марченко пояснила, чому її новий проект російською мовою

"Я на боці тих, кого гноблять": Оксана Марченко пояснила, чому її новий проект російською мовою Фото: Оксана Марченко (blog.inter.ua)

Ведуча порекомендувала вивчати більше мов

Відома телеведуча Оксана Марченко відповіла на критику про те, що її новий проект "Час будувати" російською мовою. Пояснення вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Чому проект "Час Будувати" російською? Дорогі мої, наш проект повністю відображає мовну палітру країни. Де говорять українською — я говорю українською, де по-російськи, говорю російською. Таким чином, проект об'єктивно відображає інтереси більшості.

Вчіть якомога більше мов, використовуйте їх. Набагато страшніше чути свій покалічену діалектизмами українську мову або безграмотну російську мову. Спокон віку ці мови, як джерела, що живили море літератури."Хто здатний штучно заглушити джерело — той бажає обміління свого народу, його примітивізації", - написала співачка на своїй сторінці і додала, що висновок, який напрошується - це якщо в Україні штучно обмежувати право людей на використання російської мову, то значить, в країні більше не потрібні грамотні і думаючі люди, здатні висловлюватися без суржику

"Українська — моя рідна мова, але я завжди на боці тих, кого гноблять. Я захищаю маленьку книжечку, яку, на жаль, ображають і ігнорують в Україні. Вона називається Конституція України, де чорним по - білому, в ст.10, частини 3-їй, кажуть, що в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської мови та мов національних меншин", - пояснила Марченко.

"Я на боці тих, кого гноблять": Оксана Марченко пояснила, чому її новий проект російською мовою

Скріншот поста (facebook.com/oksana.marchenko)

До речі, відома українська журналістка Тетяна Заровна вважає, що новий шоу-проект на телеканалі Інтер, ведучою якого стала дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, насправді зовсім не про будівництво будинку.

"Є версія, що Медведчучка, кума Хутина має намір балотуватися в Президенти. Яке? У такому разі передвиборна програма зрозуміла: поки дурні воюють, відображаючи хутинскую агресію, ми будемо відновлювати мости з Кремлем, які після Овоча трохи пошкодилися (але я б не сказала, що зруйновані, і ТАТ не так вже й проти "пробігти між крапельок")", - повідомила Заровна.

Нагадаємо, в День Гідності і Свободи в Києві спалили банер з кумою Путіна