ru ua

"Я тебе приріжу": в Харкові відомого адвоката звинувачують в розбещенні дитини

"Я тебе приріжу": в Харкові відомого адвоката звинувачують в розбещенні дитини Фото: РБК-Україна

Батьки стверджують, що інцидент стався в березні

У Харкові відомого адвоката звинуватили в розбещенні дитини. Про це повідомляє "24 канал".

Батьки п'ятирічного хлопчика стверджують, що інцидент стався 17 березня 2018 року.

"Він вийшов, а я кажу йому: ти чому плавки зняв? А він мені відповідає: "Дядько хороший". Я ж не розуміла, до чого тут дядько", - каже мати хлопчика Тетяна Янкова.

За словами хлопчика, його образив незнайомий чоловік. Уже вдома він розповів бабусі подробиці.

"Коли він зняв труси, і почав грати його статевими органами, і почав щипати за живіт. І коли внук кричав, він говорив: "Якщо ти будеш кричати, я тебе приріжу", - розповіла бабуся хлопчика Катерина Янкова.

У той же день батьки звернулися в поліцію. Дитину ж відправили до лікаря, однак, за словами матері, огляд був проведений не ретельно.

Камери відеоспостереження, встановлені в басейні, зафіксували, як хлопчик виходив з душовою. Так само на кадрах видно чоловіка, якого батьки звинувачують в розбещенні їхньої дитини.

За словами працівників басейну, чоловік часто приходив плавати. Як виявилося, він працював прокурором. Зараз чоловік - відомий адвокат. Ситуацію він не став коментувати, вину заперечував.

"Написали, що мене викликають до Служби у справах дітей в Немишлянському районі. Сказали, що тн, що він обіцяв, він починає виконувати, так як він хоче позбавити мене батьківських прав, за те, що я недолуга мати", - розповіла мати дитини .

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею "розбещення малолітньої дитини".

"За постановами суду призначено кілька експертиз, в тому числі психологічна, оскільки дитина ще досить маленька", - розповіла прес-секретар прокуратури Харківської області Віта Дубовик.

За розбещення малолітньої дитини закон передбачає до восьми років позбавлення волі.

Хайп таксі #12 з чого потрібно почати змінювати країну