ua en ru

"Я помру один": дівчина загиблого під Мар'їнкою воїна розповіла про його життя

"Я помру один": дівчина загиблого під Мар'їнкою воїна розповіла про його життя Фото: Віктор Зельманович (facebook.com/groups/1929275133989463)

25-річний боєць воював в складі Української добровольчої армії

На позиціях під Мар'їнкою Донецької області 10 грудня загинув 25-річний Віктор Зельманович з позивним "Зеля", який воював в складі Української добровольчої армії. Волонтер Оксана і дівчина загиблого Карина розповіли про бійця, передає kumar.dn.ua.

"Була у нього на похороні. Особливо шкода було дивитися на батька. Всю ніч стояв біля труни і говорив: "Син, синок, як ми мало з тобою розмовляли". Перед останньою поїздкою на передову мама Віктора стала на коліна перед ним і не пускала його воювати. Зеля пообіцяв, що не поїде, але зробив по-своєму", - розповіла волонтер.

Віктор Зельманович жив в селищі Доманівка Миколаївської області. Після закінчення школи він працював у місцевій агрофірмі "Нибулан". У 2016 році пішов добровольцем воювати. Влітку 2017 року отримав поранення під Мар'їнкою. Пройшов курс реабілітації і вже в жовтні 2017 повернувся на передову.

"В кінці січня 2018 року ми планували з Віктором їхати до його батьків. Вони запрошували нас на Новий рік, і він сказав, що ми будемо у мене", - розповіла дівчина загиблого бійця Карина.

З Кариною Віктор познайомився під час бойових дій в Мар'їнці.

"За тиждень до смерті сказала, що будемо жити довго і помремо разом. Відповів: "Ні, я помру один", - згадала Карина.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі попрощалися з двома добровольцями АТО.

Зельманович воював у складі окремої тактичної групи "Волинь" і загинув 10 грудня під час виконання бойового завдання в Мар'їнці, підірвавшись на протипіхотній міні.