ua en ru

"Я вірю в вас": у Вінниці провели душевний соціальний експеримент

"Я вірю в вас": у Вінниці провели душевний соціальний експеримент Фото: Соціальний експеримент у Вінниці (facebook.com/Михайло Курдюков)

Людям пропонували обійняти Діда Мороза

У Вінниці влаштували зворушливу святкову акцію у вигляді соціального експерименту. Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook опублікував один з ініціаторів журналіст Михайло Курдюков.

Біля водонапірної вежі з'явився Дід Мороз з табличкою в руках.

"Я вірю в вас. Якщо ви вірите в мене – обійміть", - написано на табличці.

Відео: Соціальний експеримент у Вінниці (facebook.com/Михайло Курдюков)

Переодягнений у костюм головного новорічного персонажа журналіст зав'язав собі очі і став з розпростертими руками чекати, коли до нього підійдуть ті, хто повірив.

Біля Діда Мороза зупинялися люди різних віків. Спочатку вони здивовано його роздивлялися, але потім відразу ж починали обіймати.

"Я вірю в вас": у Вінниці провели душевний соціальний експеримент

Скріншот поста (facebook.com/Михайло Курдюков)

"Люди, ви просто неймовірні! Кожна ваша посмішка, кожні обійми, кожне слово. Я б ще сто раз одягнув ту шубу, і ще тисячу разів обійняв би кожного з вас. Це amazing почуття. Дякуємо за пережиті емоції. Це ні з чим порівняти", - поділився емоціями організатор акції Михайло Курдюков.

Раніше в Одесі організували незвичайну акцію в підтримку воїнів АТО.

Наголошується, що до акції приєдналися кілька десятків перехожих. За словами організаторів, боєць в балаклаві уособлює всіх захисників України. Акцію влаштували, щоб нагадати городянам про необхідність нашої підтримки воїнам АТО.