ua en ru

"За кожного нашого пораненого прийшла відповідь: волонтер розповів, як ВСУ дають відсіч окупантам

"За кожного нашого пораненого прийшла відповідь: волонтер розповів, як ВСУ дають відсіч окупантам Фото: військовослужбовець (facebook.com ato.news)

Українські військові продовжують відстоювати незалежність нашої держави

Волонтер з Дніпра Юрій Мисягин розповів, як наші військові дають відсіч окупантам на Донбасі. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що 9 травня на Светлодарской дузі було не так "гучно" як зазвичай. Противник був зайнятий іншими турботами.

"А напередодні у вівторок у нас двоє військовослужбовців від обстрілу постраждали. Зачепило осколками після прильоту міни і одного на жаль, досить сильно. Зараз він вже в госпіталі. Все буде добре", - пише волонтер.

Він додав, що бійці 54-ї окремої мотострілкової бригади ЗСУ, які займають позиції в районі Светлодарской дуги, хоч і зазнали втрат в результаті обстрілу з боку бойовиків, тим не менш завдали удару у відповідь.

"Після чергової провокації довелося втрутитися піхоті 54-й бригаді і двох особливо активних сепаратистів відправити у бік госпіталю, а може і до моргу потім доїдуть. Хто знає. Все-таки важкі виявилися", - зазначив Юрій.

Він підкреслив, що за кожного нашого пораненого прийшла "отвєтка".

"За кожного нашого пораненого прийшла відповідь: волонтер розповів, як ВСУ дають відсіч окупантам

Скріншот поста (facebook.com/ЮрийМысягин)

Раніше журналіст Денис Казанський розповів про фейкових "ветеранів" в окупованому Донецьку.

У квітні Україна втратила 11 захисників