ua en ru

"За скасування закону проти виродків: в Донецькому університеті вибухнув гучний скандал

"За скасування закону проти виродків: в Донецькому університеті вибухнув гучний скандал Фото: Донецький університет (donnu.edu)

Зараз заклад знаходиться у Вінниці

Донецький університет, який виїхав з під окупації у Вінницю, проти декомунізації. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці відомий волонтер Роман Доник.

"Донецький університет, який виїхав з під окупації у Вінниці, проти декомунізації. Негативну оцінку дають, допомагають оппоблоковцям суд виграти. За скасування закону проти виродків,які влаштували Голодомор. Проти виродків з чиєю ідеологією, зараз прасують землю Донбасу російські танки. Ось такі витівники". - написав Доник.

Зазначимо, що співробітники навчального закладу заявили, що закон про декомунізацію є надто широким за обсягом і нечітким, і він не може відповідати принципам правової визначеності.

"За скасування закону проти виродків: в Донецькому університеті вибухнув гучний скандалСкріншот (facebook.com/skitalec)

Користувачі мережі відреагували коментарями на протест викладачів проти декомунізації.

"Називається пригріли... чому його взагалі не ліквідують? Який у ньому сенс...", - написав Євген Кравченко.

"Відправити назад в даунбас...", - прокоментував Андрій Хам.

"Чергова провокація проти ДонНУ. Це нормально зараз. Ледь що, винен Донбас відразу, як в порядку речей", - відреагувала Ксенія Пантелєєва.

"За скасування закону проти виродків: в Донецькому університеті вибухнув гучний скандалСкріншот коментарів (facebook.com/skitalec)

Нагадаємо, що мережа підірвало жалісливе відео про боротьбу українців на Донбасі.