ua en ru

"За життя без обману": у Києві група мітингувальників публічно висловила претензії нардепу Рабиновичу

"За життя без обману": у Києві група мітингувальників публічно висловила претензії нардепу Рабиновичу Фото: Вадим Рабинович (zagittya.com.ua)

Крім того, журналіст повідомив учасникам ходи про подвійне громадянство депутата Рабиновича

В ході імпровізованої ходи в Києві учасники зажадали від депутата Верховної Ради України Вадима Рабиновича покрити заборгованість перед активістами за участь у мітингах на підтримку політичної партії "За життя!" і самого Рабиновича.

Про це повідомив журналіст Всеволод Філімоненко, опублікував відповідний відеозапис на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Хода профспілки Рабиновича. За життя без обману!" - написав він у коментарі до відео.

Відео: У Києві група мітингувальників публічно висловила претензії нардепу Рабиновичу (facebook.com/vsevolod.filimonenko)

"Ми продовжуємо серію наших походів. Ходів учасників акцій Рабиновича і його прихильників. Сьогодні наш хід присвячено людям, яким не заплатили гроші. Тут, перед Нацбанком, коли стояли Майдани, люди, які організували великий мітинг, не додали грошей учасникам! Це жахливо, тому ми йдемо до офісу Рабиновича, Вадима Рабиновича, як ми знаємо вже Давида (Рабиновича)! Ми йдемо спокійно, мирною ходою по вулиці Институтській, по вулиці Мечникова, і там зупинимося щоб вимагати зустрічі з тими, хто має віддати гроші людям!" - заявив Всеволод Філімоненко, який очолює цю ходу

Відеозапис демонструє як група мітингувальників на чолі з Всеволодом Філімоненко переміщається з плакатами по вулицях Києва в напрямку офісу народного депутата. Мітингувальники скандують гасла: "Рабинович, поверни наші гроші!", "Вадим, не бійся - приходь!".

Крім того, Філімоненко повідомив учасникам ходи про подвійне громадянство депутата Рабиновича. Слід нагадати, що 13 листопада журналіст Василь Крутчак опублікував довідку про громадянство Ізраїлю Вадима Рабиновича. З інформації, наданої журналістом, відомо, що в 1994 році Рабинович був репартований до Ізраїлю разом зі своєю родиною (першою дружиною і 2 дітьми). Також цікавий той факт, що при оформленні документів Рабинович взяв собі ім'я Давид.

"Вадим Рабинович - це велика людина! Народний депутат України, якого тримають у полоні в нашій країні. Вадим в Ізраїлі шановна людина- ми це знаємо. Минулу ходу ми присвячували цій темі. Вадим Рабинович довго збирав майдани. Тут під Нацбанком тисячі людей стояли вдень і вночі, у спеку і в холод, стояли і підтримували Вадима. Але прийшов час коли Вадим злякався, злякався і пішов", - нагадав журналіст.

Учасники імпровізованого мітингу називають своєю метою отримання грошей, обіцяних їм за участь в мітингах на підтримку партії "За життя!" і персонально Рабиновича.

"Ми йдемо до офісу Рабиновича для того, щоб захистити свої права! Для того, щоб повернути гроші, які нам, учасникам мітингів "за Рабиновича" не віддали! Ми, як профспілка учасників мітингів "за Рабиновича", зібралися і йдемо до офісу Рабиновича, щоб розібратися і повернути цим людям кошти! Щоб їх життя хоча б на одну хвилину була схоже на твоє життя, Рабинович!" - підкреслив Філімоненко.