ru ua

"Забудьте про Україну, вчіть китайську": росіянам дали слушну пораду

"Забудьте про Україну, вчіть китайську": росіянам дали слушну пораду Колаж РБК-Україна

Жителям Росії порадили жити своїм життям

Росіянам потрібно вчити китайську мову і забути про Україну. Про це заявив відомий блогер і публіцист Кирило Сазонов.

Він звернув увагу на те, що користувачі з РФ дуже часто коментують пости українських лідерів громадської думки.

"Я розумію, коли в коментарі приходять посваритися люди, які вірять в Святого Міхо або негрішну Юлю. Так, у нас різні погляди на політику і політиків, ми можемо сперечатися і сваритися, але! Є дуже важливий момент, який для нас спільний. Ми живемо в одній країні і плануємо жити тут і далі. Ми хочемо бачити її багатою, процвітаючою, сильною, вільною і красивою. Це не обговорюється - ми сперечаємося виключно про методи, деталі картини (США отримаємо в результаті або УРСР) і про політиків, яким довіримо рулити в процесі. Це наша країна і ми сперечаємося про те, якою вона має стати, як і з ким. При чому тут Красноярськ?" - написав Сазонов в блозі на site.ua.

За словами блогера, "кількість порадників і оцінювачів з російською пропискою ставить у глухий кут".

"Хунта у нас або бардак з розвалом - яка вам різниця? Жорсткий Яценюк, м'який Порошенко, добрий Гройсман чи злетівший з котушок Саакашвілі - це все наше. Вас це взагалі ніяк не стосується. Так, у мене є друг, який твердо має намір повернути землі українських козаків, але навіть він претендує виключно на Ростовську область і Кубань. Сибір в сферу наших інтересів не входить, перестаньте!" - написав він.

"Не має значення для жителів Омська, Красноярська й Санкт-Петербурга українське життя. Ми вас не візьмемо, не приєднаємо, навіть якщо будете просити. Забудьте про Україну, вчіть китайську, чесне слово, це набагато потрібніше. Коли Росія розвалиться, велика частина території відійде не до України, а саме до Піднебесної. Будьте реалістами", - додав Кирило.

Автор додав, що його "задовбали гості і коментатори з неосяжних просторів Росії".

"Ми тут у себе самі розберемося. Переругаємося десять разів, когось виженемо стусанами під зад в Ростов, але самі. У нас немає з вами спільних інтересів. Ви вже не змогли захопити Україну і не зможете. А ми не претендуємо на ваш Красноярськ чи Петербург. Ну, може Кривавий Пастор або Ярош рейдом пройдуться, спалять Москву, але не більше. Спалять і підуть", - заявив публіцист.

"Ви не будете Україною. Ні в форматі окупантів, ні у форматі окупованих. Не читайте наші новини, не коментуйте наші пости - вас це взагалі не стосується. Обговорюйте дороги в Челябінську або що там у вас замість доріг? Ліпіть з г*вна виборчі урни або півнів. Україна вас ніяк не стосується. Ми побудуємо високу стіну і рів з крокодилами, введемо візовий режим для гостей і закриємо консульства, щоб ніхто ці візи не давав. Від***іться вже від України і спробуйте жити своїм життям. Або ж будете отримувати по морді регулярно. Поки дбайливий і мудрий китайський господар не знайде вам заняття важливіші..." - резюмував він.

Раніше блогер пояснив різницю між українцями та росіянами.