ua en ru

Забужко оригінально пояснила французам різницю між СРСР та Україною

Забужко оригінально пояснила французам різницю між СРСР та Україною Фото: Оксана Забужко (РБК-Україна)

Письменниця Оксана Забужко відзначилася яскравою відповіддю на питання в Парижі

Українська письменниця Оксана Забужко під час виступу в Парижі яскраво відповіла на питання про те, де краще жили жінки – в Радянському Союзі або в незалежній Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів письменник Андрій Курков.

"Молода француженка: "А при СРСР становище жінок було краще або гірше, ніж після розпаду Союзу?" Оксана: "Любонько! А ви спробуйте місяць-другий покористуватися ганчірочками замість прокладок! Тоді зрозумієте різницю!" – поділився письменник.

Забужко оригінально пояснила французам різницю між СРСР та Україною

Скріншот поста (facebook.com/andrei.kurkov)

"Вчора в Парижі був день Оксани Забужко!) Повний зал слухачів і то захват в очах, то задумлива тривога, в залежності від відповідей Оксани на їх питання", - додав він.

До речі, раніше Оксана Забужко нагадала, яких наслідків зазнали українці після репресій і злочинів російських спецслужб.

На її думку, злодіяння російських спецслужб залишаються малодослідженими в Україні, де ті встигли "попрацювати" дуже глибоко.

"Вибачте, але у нас цього ніхто не промовляв! У нас все це ще від покоління батьків, від самої Хрущовської відлиги, від Щербицких репресій 72-го року, все стоїть нечищене, непровітрене, непроаналізоване! Були кілька дисидентських імен. Але ж мова йде не тільки про декілька десятків дисидентів, яких тоді посадили", - нагадала письменниця.