"Навіщо бути там, де тебе не поважають?!": Верняєв поскаржився на київську владу

STYLERLIFE        19.09.2016 - 14:57
Фото: Олег Верняєв (radiotrek.rv.ua)
Фото: Олег Верняєв (radiotrek.rv.ua)

Здачу будинку, в якому спортсмену виділили нову квартиру, перенесли на другу декаду 2017 року

Український гімнаст, олімпійський чемпіон Ігор 2016 Олег Верняєв підняв тему з отриманим в подарунок сертифіката на квартиру в Києві. Відповідний пост спортсмен написав у своєму Instagram-акаунті.

"У березні 2015 року мені, Жану і Ігорю мер міста видав "сертифікат на квартиру" - просто диплом, насправді. Так ось до чого веду, нам сказали: в жовтні 2015 року буде зданий будинок, вчора мені сказали, що будинок буде зданий у другій декаді 2017 року", - зазначив він.

За словами Верняєва, він відчуває себе людиною, "на якій можна просто попіаритися".

 

Этот пост посвящается квартирному вопросу ! В марте 2016года мне Жану и Игорю мэр города выдал "сертификат на квартиру " просто диплом на самом деле . Так вот к чему веду нам сказали в Октябре 2016 года будет сдан дом , вчера Мне сказали , что дом будет сдан во второй декаде 2017 года . Честно сказать чувствую себя , человеком на котором можно просто по пиариться , как это и часто бывает !!! мое Золото и Серебро олимпийских игр серебро Жана Оказывается не достойно того что бы нам просто дать уже готовые квартиры , а когда подымается вопрос говорят все не по закону , и когда приводят пример что за евровидиние дают 3 комнатную квартиру Все говорят что он плохой От сюда всплывает вопрос , а зачем быть там где тебя не уважают ?!

Фото опубликовано Олег Юрич ⚒ 13 (@verniaiev.gym)

"Моє "золото" і "срібло" Олімпійських ігор, "срібло" Жана, виявляється, не гідні того, щоб нам просто дати вже готові квартири, а коли піднімається питання, кажуть, що все не по закону, і коли наводять приклад, що за Євробачення дають 3-кімнатну квартиру, всі кажуть, що він поганий. Звідси постає питання: а навіщо бути там, де тебе не поважають?!".

Зазначимо, що сертифікат на квартиру Верняєв, Радивилів і Беленюк отримали від мера Києва Віталія Кличка у квітні 2016 року під час щорічної церемонії "Герої спортивного року 2015".

On Top