ua en ru

"Задушу тебе, скотина": одеська репетитор розповіла, чому била учнів

"Задушу тебе, скотина": одеська репетитор розповіла, чому била учнів Фото: репетитор (скріншот tsn.ua)

Поведінку жінки діти самостійно зняли на камеру

В Одесі жінка-репетитор жорстоко била, душила і ображала учнів молодших класів, які займалися у неї вдома. Співробітники поліції встановили особу правопорушниці. Жінка зізналася у скоєному. Про це повідомляє ТСН.

Репетитор, 72-річна Раїса Лавренко прокоментувала своє жорстоке поводження з учнями. Жінка заявила, що вона "зробила те, чого не робив ніхто".

"Мені 72 роки. І я хочу потім перед Богом сказати: "Я зробила те, чого не зробив ніхто". Я перегнула палицю. Я винна, але я підняла дитину. Мене скоро там (перед Господом) будуть судити", – розповіла Лавренко журналістам.

Репетитор б'є дітей (відео: tsn.ua)

Коли журналісти прийшли до репетитора додому, то виявилося, що жінка досі викладає. Прямо в момент інтерв'ю в квартирі Лавренко перебувало декілька дітей.

Одна з учениць розповіла, що жорстокість "не до синців" репетитор виявляла і до неї. При цьому сама викладач не заперечувала того, що застосовувала до дітей фізичне насильство, а сказала, що могла дати стусана, щоб учениця була старанною.

Лавренко пояснила, що хотіла зробити як краще. Вона стверджує, що її учнів педагоги визнали безнадійними і таким чином намагалася дати їм знання і прищепити любов до навчання.

Нагадаємо, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом побиття і образи педагогом дітей в селі Великий Дальник Біляївського району Одеської області.