ua en ru

"Шнобелівська премія": на Закарпатті асфальтували дорогу під час снігу (відео)

"Шнобелівська премія": на Закарпатті асфальтували дорогу під час снігу (відео) Фото: Асфальтування дороги (voladm.gov.ua)

Місцеві активісти зупинили спецтехніку

На Закарпатті стався неприємний інцидент. Дорогу, яку так довго чекали, почали асфальтувати під час мокрого снігу. Про це написав на своїй сторінці в Facebook Василь Шимон.

"Вчора близько 18:00 розпочалися роботи з асфальтування дороги, що з'єднує с. Вугілля і с. Мала-Уголька на Закарпатті. Цю дорогу місцеві чекали десятки років, і тут сталося те, чого не чекали в цьому році, вночі якийсь "барига" дає команду стягувати спецтехніку для прокладання асфальту, коли на вулиці йде сніг, температура -3 °, переступаючи всі межі, при яких можуть проводитися такі роботи", - сказано в повідомленні.

Наголошується, що активісти зупинили укладання асфальту.

"Мною і ще трьома громадськими активістами було заблоковано рух техніки. Одна вантажівка з асфальтом, а це близько 30 тонн,був використаний, а два були заблоковані і повернуті назад на завод. Прошу вас, Геннадій Москаль, втрутитися в ситуацію, яка обурила людей і залучити винних до відповідальності", - написав Шимон.

"Шнобелівська премія": на Закарпатті асфальтували дорогу під час снігу (відео)

Відео: Укладання асфальту в снігопад (Facebook/Василь Шимон)

"Потрібно буде Демьянчуку Шнобелівську премію виписати", - прокоментував пост Іван Малько.

"Шнобелівська премія": на Закарпатті асфальтували дорогу під час снігу (відео)

Нагадаємо, що в мережі підняли на сміх "благоустрій Москви".