ru ua

Закарпатський тракторист "пропахав" плугом відремонтовану трасу

Закарпатський тракторист "пропахав" плугом відремонтовану трасу Фото: М-26 "Дяково - Вилок" (moskal.in.ua)

Міжнародну трасу "Дяково – Вилок" повинні були відкрити наступного тижня після зробленого капітального ремонту

Невідомий фермер пошкодив плугом асфальтне покриття дороги у Виноградівському районі Закарпатської області. Про це повідомила прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

"Який-то тракторист з з. Пийтерфолво, не захотівши проїхати кілька сотень метрів до заїзду, згорнув прямо з дороги на свою ділянку і проорав плугом асфальтне покриття. Залишив свій слід в історії села. І знаєте, що цікаво? Ніхто і не думає перекривати дорогу і вимагати покарати "народного умільця", всі сидять тихо, як-ніби так і повинно бути", - зазначив Москаль.

Траса М-26 "Дяково - Вилок" веде до єдиного вантажного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні. На її капремонт після численних прохань і скарг місцевих жителів було виділено більше 30 млн грн. До повної готовності траси до запуску необхідно було нанести розмітку. При цьому під час робіт було зроблено 24 асфальтних заїзду для сільгосптехніки. Але місцевий фермер з якихось причин не зміг проїхати кілька сотень метрів до заїзду і звернув на свою ділянку прямо з дороги.

Правоохоронці розшукують тракториста, щоб притягнути його до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно відбулося інцидент, коли на Закарпатті п'яний за кермом депутат огризався і тікав від поліції.