ua en ru

Залікував до смерті: під Києвом недбалість невропатолога вбила жінку

Залікував до смерті: під Києвом недбалість невропатолога вбила жінку Фото: (колаж РБК-Україна)

Київський невропатолог залікував жінку до смерті

У Володарському районі під Києвом лікар-невропатолог залікував жінку до смерті. Вона померла від однієї з хвороб центральної нервової системи. Про це інформує прес-служба обласної прокуратури.

Медику, який недбало поставився до виконання своїх обов'язків, висунуто підозру у службовій недбалості, яка призвела до летального результату, погубивши життя невинної жінки.

На думку слідчих, саме неправильне лікування доктора призвело до плачевних наслідків. Медик не провів повноцінну діагностику, в наслідок чого несвоєчасно встановив діагноз пацієнтки. Саме неправильне лікування й стало причиною смерті жінки.

Прокуратура розпочала розгляд справи за частиною 1 статті 140 КК України (Невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Нагадаємо, що в Рівному горе-матір зарізала немовля. Відзначається, що сусіди охарактеризували сім'ю позитивно, і дивацтв у поведінці 21-річної жінки не помічали. Тепер слідчі мають провести психіатричну експертизу, яка визначить, чи осудна жінка.

Ми писали, що колишній МНСник з Криму по-звірячому вбив родину. За словами одного з жителів Краснокам'янки, у Дениса трапляються припадки, і одного разу його жертвою мало не стала дитина. Після страшного злочину Сави озвучується думка, що причиною злочину стала спадковість.

Раніше батько вбитої 14-річної школярки з Харкова, з якої розправився її 16-річний колишній коханий, розповів про трагедію.

Також повідомлялося, що підліток через нерозділене кохання жорстоко вбив свою 16-річну колишню дівчину - він зламав їй шию і голову утоптав у землю.