ua en ru

"Залило окропом": у квартирі українського письменника впала стеля

"Залило окропом": у квартирі українського письменника впала стеля Фото: Письменник Андрій Курков (facebook.com-andrei.kurkov)

Аварійна служба не могла приїхати

В українського публіциста і письменника Андрія Куркова в київській квартирі впала стеля. На горищі будинку прорвало гарячу воду, кімнату залило кмпятком так, що впала стеля. Інцидент стався на вулиці Рейтарській, 21/13. Про це письменник написав на своїй Facebook-сторінці.

"Спасите-допоможіть! Годину тому прорвало гарячу на горищі, заливає окропом так, що стеля впала! Викликали аварійку - досі немає. Вже кілька поверхів насвозь пройшов окріп. Рейтарська 21/13! Центр!" - написав андрій Курков.

"Залило окропом": у квартирі українського письменника впала стеля"Залило окропом": у квартирі українського письменника впала стеля"Залило окропом": у квартирі українського письменника впала стеляСкріншот (facebook.com/andrei.kurkov)

Також письменник опублікував відео аварії.

Відео: Аварія в квартирі письменника Куркова (facebook.com/andrei.kurkov)

"Ну що, опалення перекрили своїми силами. Прийшов сантехнік. Сказав, що не полізе на горище, у нього "тиск". Аварійної досі немає . Диспетчерська Жеку на дзвінки не відповідає", - поскаржився письменник.

Як раніше повідомлялося, у Києві викрили орендодавців-аферистів.