ua en ru

"Заламали і викинули на вулицю": в мережі розповіли про обурливий випадок у київському барі

"Заламали і викинули на вулицю": в мережі розповіли про обурливий випадок у київському барі Фото: Бійка у барі (report.az)

Охорона бару силою виставила клієнтів за двері

У Києві охоронці бару "Бридкий койот" побили відвідувачів і виставили їх за двері, повідомляє користувач Facebook Євген Бульда.

Він розповів, як у барі відзначали День народження товариша. Коли вже збиралися йти, одному з хлопцеві стало погано, і він втратив свідомість. Поки викликали швидку допомогу, підійшла охорона бару і стала силою виводити молодих людей.

"Два співробітника охорони бару сказали мені, що виведуть мене і товариша із закладу. Я пояснив, що один без свідомості, попросив викликати швидку. На що вони мені відповіли: ми знаємо таку втрату свідомості, бухати менше треба. І стали під руки витягати мого друга. Я попросив не чіпати його і дати мені можливість винести товариша самому, на що без жодних пояснень мене заломами, протягли через всі приміщення закладу і викинули на вулицю в одній сорочці, з товаришем сталося теж саме, весь цей час він був непритомний", - розповів Бульда.

Хлопець почав обурюватися, що з ними так надходять, за що отримав від охорони пару ударів.

"У підсумку, фізичний і моральний збиток, приниження людської гідності та перевищення службових повноважень. Поїхав на обстеження в клініку, крім тілесних травм, діагностували струс мозку. Це все справа буде розглядати управління поліції і, думаю, суд", - підсумував Бульда.

"Заламали і викинули на вулицю": в мережі розповіли про обурливий випадок у київському барі

Побитий Євген Бульда (facebook.com/evgeniy.bulda)

"Заламали і викинули на вулицю": в мережі розповіли про обурливий випадок у київському барі

Виписка з лікарні (facebook.com/evgeniy.bulda)

Нагадаємо, в Києві в нічному клубі поліція затримала 17 осіб з наркотиками.