ua en ru

"Замуркала, значить, наша": у Києві пройшов ярмарок бездомних "антидепресантів"

"Замуркала, значить, наша": у Києві пройшов ярмарок бездомних "антидепресантів" Фото: Безпритульний кіт (kmr.gov.ua)

Волонтери роздавали тварин під певні зобов'язання

В Києві волонтери влаштували котячий ярмарок. До центру адопції кияни приходили цілими родинами та навіть вишукувалися в черги, щоб обрати собі чотирилапого улюбленця. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Котів віддавали задарма, попередньо їх волонтерським коштом обстежили, зробили щеплення та стерилізували. Тварини охоче тулилися до потенційних господарів, а волонтери попереджали, що за кота потім його нові господарі повинні звітувати: надсилати світлини, як доказ, що з твариною все гаразд, а також впустити можливу перевірку умов життя пухнастика.

Все це вимушені заходи, бо не раз волонтери стикалися з людською жорстокістю та безвідповідальністю.

Відео: Волонтери влаштували ярмарок кішок (tsn.ua)

"У нас уже, мабуть, були всі випадки: і коли ми забирали, і коли не віддавали. У нас був випадок прикрий, коли тварину через деякий час після того, як у нас взяли, викинули на вулицю. Тому що, не знали, що з ним робити. Ми завжди просимо повертати нам", - кажуть зоозахисники.

"Ось такі дворові васьки – вони ближчі. Ну, і добра справа. Маленькі клітки, лежить така сумна, я її взяла на руки – вона замуркотіла. Значить, наша", - вирішила відвідувачка Оксана.

Вона та решта нових власників котів підписали договір, в якому зобов’язалися доглядати за твариною. Серед обов’язкових умов – встановлення сітки на вікнах, аби кішка раптом не випала, і відсутність їй вільного доступу на вулицю.

Загалом волонтери знайшли притулок майже для півтисячі тварин.

Як раніше повідомлялося, в Росії перед чемпіонатом світу з футболу 2018 року масово вбивають бездомних тварин.