ru ua

"Займається збором коштів для НВФ "ДНР": соліст Львівського театру опери та балету прокоментував звинувачення в сепаратизмі

"Займається збором коштів для НВФ "ДНР": соліст Львівського театру опери та балету прокоментував звинувачення в сепаратизмі Фото: Микола Санжаревський (facebook.com-nikolay.sanzhrevsky)

Артист заперечує таку діяльність

Соліст Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, вчитель Львівської школи академічного і сучасного балету Микола Санжаревський спростував звинувачення в сепаратизмі, передає Zaxid.net.

База злочинців "Миротворець" включила артиста в список, як людину, яка "проводить антиукраїнську пропаганду і займається збором коштів для НВФ "ДНР".

"Займається збором коштів для НВФ "ДНР": соліст Львівського театру опери та балету прокоментував звинувачення в сепаратизмі

Скріншот (myrotvorets.center)

Санжаревський звернеться в СБУ з проханням перевірити інформацію, яку про нього поширюють.

"Справа в тому, що доступ до сторінки у ВК був упущений ще в 2014, спроби відновлення пароля нічого не дали. Десь в 2015 або 2016 року СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень і мою причетність до скоєння протиправних дій не виявили. але, судячи з повторного резонансній звинуваченням, я змушений буду запросити нову перевірку (або щось на зразок цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, і назавжди збезчестити моє ім'я. У зв'язку з цим прошу дочекатися мого повернення і походу по інстанціям!" - сказав Санжаревський

На сайті Львівського театру опери та балету опублікували повідомлення про те, що керівництво вже звернулося в СБУ. Крім того, з цього приводу вже проводитися внутрішнє розслідування.

В СБУ підтвердили інформацію про те, що в 2015 році по відношенню до Санжаревського проводили перевірку і винесли йому офіційне застереження від подібних дій.

"Тоді не було достатніх доказів і складу злочину, щоб порушувати проти Миколи Санжаревського кримінальне провадження за сепаратизм або державну зраду, але були певні підстави надати йому офіційне застереження від подібних дій. Щодо скандалу, який розгорівся вчора, діяльність Миколи Санжаревського обов'язково перевіримо", - заявив речник СБУ у Львівській області Олег Александров.

До речі, опублікований список з семи російських музикантів, які потрапили в "чорний список" миротворця.