ua en ru

У Запоріжжі автомобілі заважали "швидкій" доставити дитину в аеропорт

У Запоріжжі автомобілі заважали "швидкій" доставити дитину в аеропорт Фото: Дорога (pixabay.com)

У маленької Даші 70% тіла в опіках

Журналістка із Запоріжжя Катя Клочко розповіла про те, як автомобілісти, незважаючи на кортеж з поліцейської машини, не пропускали "швидку". На своїй сторінці Facebook Кочко розповіла історію чотирирічної Даші, яку з опіками 70% тіла в аеропорт.

"Дівчинку санавіацією відправляли в Бостон, де дитині зроблять операцію з пересадки шкіри. Гроші на переліт збирали всім світом, у США вдалося домовитися про безкоштовне лікування. В організації транспортування Даші були задіяні безліч фахівців і служб, наших і закордонних", - пояснила Клочко.

"І ось ми мчимо з лікарні в аеропорт по Запоріжжю. "Швидку" супроводжує патрульна машина: проблискові маячки, сирени, ще й голосове попередження для водіїв. І все одно знайшлося пару п..., які вирішили, що їх справи важливіше, що вони мають право ставати на шляху у "швидкої", затримуючи медиків нехай навіть на секунди. Ці секунди можуть комусь на ношах коштувати життя. Так от, любі егоїсти, які перебували за кермом чорної "Хонди" на перехресті Шкільної та Української і білого "Фольксвагена-Транспортера" на Іванова сьогодні, близько 13 години, я вам бажаю здоров'я. Вам і вашим близьким здоров'я. Сподіваюся ви ніколи не опинитеся в "швидкої", якою якийсь егоїстичний пидор заблокує дорогу. Адже в цьому світі все повертається. І якщо раптом чого - знайте сьогодні саме той день, коли ви накосячили", - написала вона.

Нагадаємо, поліцією був затриманий ностранец знімав українських підлітків у фотосесіях для дорослих.