ua en ru

В Запоріжжі хуліган накинувся з кулаками на римо-католицького єпископа

В Запоріжжі хуліган накинувся з кулаками на римо-католицького єпископа Фото: Ян Собіло (facebook.com-jan.sobilo)

Працівники церкви затримали зловмисника, прив’язали його до лавки та викликали поліцію

У Запоріжжі у ніч проти 17 серпня 39-річний хуліган накинувся з кулаками на єпископа РКЦ Яна Собіла. Про це повідомляє РІСУ.

Ввечері зловмисник прийшов до римо-католицького собору міста. Побачивши, що храм був зачинений, став кидати у нього каміння. Потім пошкодив пам'ятник польським військовополоненим, які перебували у 1939-1940 роках у таборі НКВС у Запоріжжі. Коли з храму вийшли священнослужителі, аби заспокоїти хулігана, той накинувся на єпископа.

Працівники церкви затримали зловмисника, прив’язали його до лавки та викликали поліцію. Нападником виявився 39-річний мешканець Запоріжжя.

У Харківсько-Запорізькій дієцезії РКЦ в Україні повідомили, що особа зловмисника їм добре відома. Чоловік не раз приходив на безкоштовні обіди та вечері до храму. Іноді він жебракував під собором, а на виручені кошти, зазвичай, купував собі випивку. Не раз церковні працівники ловили його на дрібних крадіжках, присоромлювали, але не виганяли з їдальні.

Оскільки нещодавно храм закрили на ремонт, то жебрак втратив надійне джерело отримання грошей. Це його розлютило. Випивши зайвого, він вирішив у такий спосіб провчити священнослужителів.

"Я зла на нього не тримаю. Це бідна людина, я за нього молюся. Як прийде на обід, то не проженемо", - сказав єпископ-помічник Харківсько-Запорізькій дієцезії РКЦ в Україні владика Ян Собіло.

Нагадаємо, що у Запоріжжі впіймали педофіла, який призначив побачення 14-річній дитині.