ua en ru

У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)

У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото) Колаж РБК-Україна

Провести в останню путь героя зібралися сотні людей

2 листопада, в Запоріжжі на майдані Героїв попрощалися з загиблими в зоні АТО Гиоргием Саралидзе (позивний "Гюрза-2"). Про це повідомляє місцеве видання akzent.zp.ua, опублікувавши фото церемонії прощання з героєм.

У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)

Фото: Прощання із загиблим (akzent.zp.ua)

Провести в останню путь героя зібралася сотні людей, які поклали квіти і згадали добрим словом бійця. На майдані Героїв, перед будівлею ОДА, зібралися рідні 40-річного загиблого, військові (зокрема з полку "Азов", 92-ї та 57-ї бригад, де він служив), волонтери і прості городяни. Багато побратимів Гіоргія приїхали з інших міст.

Ті, хто знав "Гюрза-2" особисто, згадували його завжди позитивний настрій і почуття гумору. Розповіли і про зухвалі рейди його розвідувальної групи в тилу ворога.

"Ми познайомилися у запорізькій лікарні навесні 2015 року, після бою в Широкіно. Тоді загинув доброволець "Сатана". "Гюрза" був поранений, і майже рік ходив на милицях. Він не хотів їхати в Київ на операцію, тому що Запоріжжя не так далеко від Широкіно, треба бути ближче до побратимам. Поранення його не дуже турбувало. Поки що він не міг воювати, допомагав бійцям чим міг. Він навіть, поки був на милицях, затримав у Запоріжжі російського шпигуна. Я його зустріла, він показує мені російський паспорт, каже: затримав шпигуна, здав в СБУ", - згадала запорізька волонтерша Наталія Ігнатова, передає depo.ua.

У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)У Запоріжжі на колінах попрощалися з грузинським воїном, що захищав Україну (фото)

Фото: Прощання із загиблим (depo.ua)

Під час прощання прозвучали гімни двох країн - України та Грузії.

Поховають бійця на цвинтарі Святого Миколая, яке знаходиться в Хортицькому районі області.

Нагадаємо, що у зоні АТО загинув грузин Гіоргій Саралидзе,, який воював за Україну. Він брав участь у місіях НАТО в Афганістані і Іраку, проходив навчання в Туреччині. У 2014 році Гіоргій залишив кар'єру в Грузії, і поїхав в Україну. Батько Гіоргія загинув у бою в 1992-му, борючись проти російського вторгнення до Абхазії, і став навіки героєм Грузії.