ua en ru

У Запоріжжі психічно хвора бабуся виховувала онуків у бруді, голоді і холоді (відео)

У Запоріжжі психічно хвора бабуся виховувала онуків у бруді, голоді і холоді (відео) Фото: Дитина (pixabay.com)

Волонтери покликали соцслужбу і журналістів

В Запоріжжі горе-батьки віддали своїх дітей психічно хворої бабусі, яка годувала їх сухарями і тримала в антисанітарії. Про це повідомляє kriminal.ictv.ua і місцеві издания.

Відео: Діти жили в жахливих умовах (kriminal.ictv.ua)

Коли малих прийшли рятувати, то знайти в купах бруду і непотребу дітей було вкрай важко. Знесилені, голодні, вони благали про порятунок. Адже, крім, сухарів, іншої їжі в будинку просто не було. Малюків довелося відбирати силою.

Відео: Діти жили в жахливих умовах (АлексТелерадиокомпания)

Першими про неблагополучній родині дізналися волонтери.

Прийшовши додому до жінки з продуктами та новорічними подарунками, волонтери побачили дуже вбогу і розбиту квартиру. На підлозі з дощок стирчали дірки, на кухні не було навіть холодильника. Як виявилося, батьки семи дітей працюють і проживають у селі, тому віддали на виховання трьох дітей двоюрідної бабусі. Стурбовані таким станом справ волонтери покликали соцслужбу і журналістів.

У результаті співробітникам правоохоронних органів все ж вдалося потрапити в квартиру. На кухні з їжі знайшлися тільки сухарі і кудись зникли величезні пакети з продуктами, які напередодні привезли волонтери. З трьох дітей, правоохоронці виявили тільки чотирирічну Віку.

Працівники соцслужби забрали з абсолютно жахливих умов маленьку дівчинку. Трохи пізніше до автомобіля патрульних прибіг чоловік, який представився батьком дівчинки.

Чоловік зізнався, що він працює на півставки вчителем музики, жити родині не на що.

Повідомляється, що батьків можуть позбавити батьківських прав. Співробітники поліції розшукують інших дітей.

Нагадаємо, що киянин, якого кілометр тягли на капоті, просить про допомогу.