ua en ru

У Запоріжжі розшукують неповнолітніх закоханих з Херсонської області

У Запоріжжі розшукують неповнолітніх закоханих з Херсонської області Фото: Поліція розшукує зниклу пару неповнолітніх (112.ua)

Правоохоронні органи третій день поспіль ведуть пошуки Олександра Мангилиева і Рузанны Романенко

В останній раз Олександра Менгилева бачили виходячим з будинку в селі Антонівка Херсонської області. Назад 17-річний юнак так і не повернувся. Поліція підозрює, що хлопець перебуває в Запорізькій області разом зі своєю дівчиною Рузанною Романенко. В той же фатальний день, 23 листопада, вона теж не повернулася додому з училища в Херсоні.

Прикмети Олександра:

У Запоріжжі розшукують неповнолітніх закоханих з Херсонської області

Фото: Олександр Мангилиев (http://missingchildren.org.ua)

- Виглядає на 16-17 років, худорляву статуру, зріст 165, довге темне волосся, прямий ніс, пухкі губи, карі очі. Був одягнений у чорний светр, сині кросівки з червоною підошвою, сині джинси і чорну шапку.

Прикмети Рузанни:

У Запоріжжі розшукують неповнолітніх закоханих з Херсонської області

Фото: Рузанна Романенко (http://missingchildren.org.ua)

- Виглядає на 16-17 років, худорлява, довге темне волосся, прямий ніс, смаглява шкіра, пухкі губи, карі очі. Була одягнена в синю куртку, сині джинси, чорну кофту і чорні чоботи.

Всім, хто де-небудь бачив підлітків, прохання звертатися в "Службу розшуку дітей" на гарячу лінію: 116 000. Дзвінки для всіх мобільних операторів безкоштовні.

До речi, Олександр Турчинов закликав українців вшанувати пам'ять жертв Голодомору.