У Запорізькій області інваліду помилково нарахували 5 тис. грн боргу за газ

Понеділок 15 травня 2017 12:56
У Запорізькій області інваліду помилково нарахували 5 тис. грн боргу за газ
Фото: Чоловікові приписали зайві кубометри (РБК-Україна)

Чоловік довів свою правоту, але послугу йому так і не підключили

Інваліду із Запорізької області через помилки контролера нарахували 5 тис. грн боргу і відключили газопостачання. Про це повідомляє "Сегодня".

Чоловік втратив ноги в 19 років в результаті нещасного випадку. Тепер інвалід змушений боротися з газовиками, оскільки йому приписали майже тисячу зайвих кубометрів і надіслали величезний рахунок.

Олексій Шацький відразу ж перевірив лічильник, але дані з вказаними в платіжці цифрами розійшлися.

"У мене 02678, а тут – 03211. Вважай, тисячу кубометрів нарахував. І значить, начебто мій обов'язок був подавати дані, я взагалі не дістану туди", - розповів пенсіонер.

Відео: Пенсіонеру незаконно відключили газ (youtube.com/)

В минулому році чоловік майже весь час провів в лікарні через хворобу серця і за газ не платив, оскільки не користувався ним. Однак, борг продовжував збільшуватися і його будинок, який він сам же і побудував, відключили.

"Він каже: я не очікував, що таке буде. Якщо б у нього була проблема, ми не дозволили б відрізати газ, ми не знали, що у нього така проблема", - заявила заступник сільського голови Алла Кришталь.

В компанії, яка займається газопостачанням запевняють, що діяли за законом, втім, зайві кубометри з рахунку викреслили. Борг став в десять разів менше - тепер він становить 500 грн.

Газовики при цьому вимагають з Шацького ще 300 грн за підключення газу назад. Чоловік платити не збирається і готує заяву в прокуратуру.

Нагадаємо, в Черкаській області 90-річний пенсіонер встановив пам'ятник Шевченку за власні гроші.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся