ru ua

"Заправляють молоком?": у Львові на заправці замість бензину використовували іншу рідину

"Заправляють молоком?": у Львові на заправці замість бензину використовували іншу рідину Фото: Автомобіль (pixabay.com/ru/users/andrea)

Один з водіїв поскаржився на неякісне паливо

У мережі повідомили, що на одній з львівських заправок автомобілі заправляють не бензином, а чимось іншим. Про це написав пост у Facebook Юрій Овдійчук. Чоловік поскаржився, що після заправки своєї машини через кілька хвилин вона заглохла.

"Автозаправка ОККО. Авто заглохло через 500 метрів. Субстанція злита з паливної рампи, не горить взагалі. З яких пір на ОККО заправляють молоком?" - написав Овдійчук.

"Заправляють молоком?": у Львові на заправці замість бензину використовували іншу рідинуСкріншот (facebook.com/groups/govarta1)

Менеджери "ОККО" зв'язалися з автором поста для з'ясування подробиць. Як виявилося, вода в резервуар з паливом Pulls А-95 потрапила випадково.

Представниця прес-служби АЗС Ярослава Полякова запевнила, що всім клієнтам, які заправляли 14 грудня свої авто цим паливом, будуть відшкодовані суми збитків у повному обсязі. Крім вартості пального водіям також відшкодують витрати на СТО.

Зараз АЗС "ОККО" працює в звичайному режимі, проте цим паливом машини поки не заправляються. В "ОККО" продовжують з'ясовувати причини потрапляння води в паливо.

Як раніше повідомлялося, "Лаваш пеніциліновий": мережа вразили продукти у львівському магазині.