"Змушували ставати на коліна і покаятися": на росТБ видали новий фейк про Україну

"Змушували ставати на коліна і покаятися": на росТБ видали новий фейк про Україну
Фото: Сергій Шаргунов (facebook.com-shargunov)

Депутат Держдуми РФ заявив про те, що людей змушували молити про прощення

Письменник Сергій Шаргунов, який також є депутатом нелегітимною Госдуми РФ, відзначився новим фейком. В ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" він заявив, що українців, які підтримують дії Росії в Криму і на Донбасі, ставили на коліна і змушували каятися.

"Процедура прощення, вона ж процедура спрощення, нам, на жаль, добре відома з горезвісним "сміттєвим люстрацій", а також на прикладі тих людей, яких по всій Україні змушували ставати на коліна і покаятися перед розлюченими натовпами, а також проводили через так звані коридори ганьби. Тут вже пропонується складати детальну чолобитну", — заявив він.

Відео: Випуск програми "60 хвилин" (youtube.com/60 хвилин)

"Дуже часто з того боку можна почути, що для них (украиснкой влади – ред.) якийсь зразок для наслідування — це так званий хорватський сценарій, хорватський варіант. А що таке хорватський варіант насправді? Це ідея зачистки території. Як кажуть деякі жалісливі представники української влади, під удар має потрапити 10% перебувають на території "народних республік Донбасу". Давайте порахуємо... Це сотні тисяч людей, їхні родини, їхні близькі", — підсумував Шаргунов.

Раніше на ростб відзначилися новим фейком про націоналістів на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся