ua en ru

Застигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуари

Застигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуари Фото: Гербарій (pixabay.com/ru/users/LenaVVV)

Процес створення таких аксесуарів досить трудомісткий

Мешканка Одеси Тетяна Колодюк робить з засохлих рослин стильні прикраси. Для виготовлення аксесуарів вона використовує травинки, орхідеї або кульбаби. Про це повідомляє "Сегодня".

Спочатку одеситка працювала театральним костюмером, але інтерес до творчості тоді ослаб. трохи пізніше вона побачила в мережі фотографії виробів з квітів і її це дуже зацікавило.

Застигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуариЗастигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуариФото: Прикраси від одеситки (segodnya.ua)

"Потім в інтернеті я побачила, як роблять прикраси з квітів і смоли, і зрозуміла, що буду займатися саме цим", — розповідає майстриня.

Також жінка додала, що інформацію про створення таких виробів доводилося шукати в мережі на закордонних ресурсах.

За словами одеситки, процес створення таких аксесуарів досить трудомісткий. Рослини можна засушувати в книгах чи під пресом, тоді у майбутнього виробу буде плоска форма. А можна зберегти його первісний вигляд: для створення об'єму спочатку потрібно зробити порожню форму з смоли, помістити туди квітку і поступово залити його тим же матеріалом.

Застигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуариЗастигла краса: українка перетворює рослини в незвичайні аксесуариФото: На прикрасу витрачається близько тижня (segodnya.ua)

"На створення самого простого виробу йде близько тижня, тому що покривати смолою потрібно по три рази з двох сторін і чекати поки шари висохнуть перед наступним нанесенням", — розповіла Тетяна.

Головні елементи для своїх виробів Тетяна збирає і вирощує сама. А на балконі у неї ростуть братки і бугенвіллея.

Читайте також як у Києві пройшов ярмарок бездомних "антидепресантів".