ua en ru

"Зате без бендер": у"ДНР" держслужбовців відправляють у неоплачувану відпустку

"Зате без бендер": у"ДНР" держслужбовців відправляють у неоплачувану відпустку Фото: facebook.com/Игорь Іванов

Кожен держслужбовець в "ДНР" отримає відпустку за свій рахунок

Всі школи на окупованій території Донбасу отримали листи щастя "міністерства праці та соціальної політики". У так званому наказі йдеться, що кожен держслужбовець має право на відпустку, тому установи освіти і науки з 1 липня по 1 серпня в обов'язковому порядку потрібно піти у відпустку, який ніхто сплачувати не буде. Про це повідомляє Олексій Чібісов на своїй Facebook-сторінці. Також він опублікував скріншоти документів.

"Закон про право на відпочинок. Велкам ту рашн ворлд, зате без біндер і не годуємо Україну. Не знаю, що тут додати-то можна. Загалом, сьогодні всі школи на окупованій території отримали листи щастя "міністерства праці та соціальної політики". Наказ, підписаний 21 травня в. о. міністра" Ларисою Толстикіної, свідчить про те, що закони треба виконувати, тому кожен держслужбовець має право на відпустку. Безкоштовний. Установам освіти і науки з 1 липня по 1 серпня в обов'язковому порядку забезпечити реалізацію права працівників освіти і науки передбаченого законом "ДНР" "Про відпустки" в частині надання відпустки без збереження заробітної плати", - сказано на сторінці.

"Зате без бендер": у"ДНР" держслужбовців відправляють у неоплачувану відпустку

Скріншот (facebook.com/chibisovalex)

"Зате без бендер": у"ДНР" держслужбовців відправляють у неоплачувану відпустку"Зате без бендер": у"ДНР" держслужбовців відправляють у неоплачувану відпустку

Скріншот (facebook.com/chibisovalex)

Нагадаємо, що колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на бік України.

Термінова новина за 24 травня