ru ua

"Зелений кіт": українські підлітки грають в нову суїцидальну гру

"Зелений кіт": українські підлітки грають в нову суїцидальну гру Фото: Діти публікують моторошні пости (РБК-Україна)

Дітям дають завдання, які можуть привести до смерті

В Україні з'явилася нова суїцидальна гра під назвою "Зелений кіт". Про це повідомляють "Вести".

"Зелений кіт" виник в Росії, а потім прийшов до нас.

"Сумні люди стрибають у сумні вікна", - говорить гасло групи в соцмережі.

На сторінці спільноти вже кілька сотень передплатників, які обмінюються суїцидальними афоризмами і фото. Дітям роздають різні завдання, які можуть призвести до смерті.

Підлітки, які грають у гру, публікують у своїх акаунтах картинки з кривавими сюжетами і пишуть депресивні пости, датовані груднем. Одна з дівчаток, наприклад, написала вірш: "Лети, малюк, у світ, в якому краще".

Психологи відзначають, що в зоні ризику опиняються діти у віці від дев'яти років. Саме тоді починають змінюватися психіка і світогляд людини. Батькам радять не починати обговорювати проблему до її появи.

Раніше психолог розповів, як захистити дитину від нової небезпечної гри "Червона сова".

"Підлітки в силу своїх психофізіологічних особливостей в їх віці завжди будуть прагнути до співробітництва з кимось, кому вони цікаві, і з кимось, хто допоможе їм структурувати їхній час. Якщо це не роблять батьки – приміром, вимагаючи зробити уроки, розповісти про друзів, про захоплення дитини, вимагаючи прочитати книгу, за них це робитимуть адміністратори груп", - зазначив він.

Крім того, психолог висловив думку, що батьки можуть допомогти дитині тим, що почнуть залучати її в соціальне доросле життя.