ru ua

Жан Беленюк подякував паралімпійцям за жагу до життя

Жан Беленюк подякував паралімпійцям за жагу до життя Фото: Жан Беленюк (sundaynews.info)

Український борець греко-римського стилю написав у соціальній мережі пост подяки паралімпійцям

Призер Олімпіади 2016 Жан Беленюк повідомив про те, наскільки сильно його мотивують українські паралімпійці. Своїми емоціями спортсмен поділився на своїй сторінці в Instagram.

"Давно хотів написати пост про людей, які мотивують особисто мене! І зараз якраз саме той час, - просто сам Бог велів! Це наші паралімпійці! Часто, повертаючись після важкого тренування, починаєш себе жаліти, злитися, щось не виходить часто... І зустрічаєш по дорозі паралімпійців – людей, яких ви ніколи не побачите без посмішки на обличчі! Як би важко їм не було (тим більше умови в нашій країні для людей з обмеженими можливостями, м'яко скажемо, ніякі), - завжди тримають ніс за вітром, і заряджають нас, слабких, своєю силою і вмінням долати всі труднощі з усмішкою на обличчі! Спасибі вам, наші мотиватори. І успіху!", - написав Жан.

Давно хотів написати пост про людей, які мотивують особисто мене! І зараз якраз підходящий час, - просто сам Бог велів! Це наші ПАРАЛІМПІЙЦІ! Часто, повертаючись після важкої тренування, починаєш жаліти, злитися, щось не виходить часто... І зустрічаєш по дорозі паралімпійців – ЛЮДИ, яких ви ніколи не побачите без посмішки на обличчі! Як би важко їм не було (тим більше умови в нашій країні для людей з обмеженими можливостями, м'яко скажемо, ніякі), - завжди тримають ніс за вітром, і заряджають нас, слабких, своєю силою і вмінням долати всі труднощі з усмішкою на обличчі! Спасибі Вам, наші МОТИВАТОРИ;) удачі!

A photo posted by Zhan Beleniuk (@zhanbeleniuk) on

Як раніше повідомляв Styler, Олександр Усик вважає Беленюка, який нещодавно розкритикував українську владу, справжнім героєм.