ru ua

Спекотніше літа: синоптики уточнили прогноз погоди на 2 вересня

Спекотніше літа: синоптики уточнили прогноз погоди на 2 вересня Фото: Охолоджувальна рамка, яка розпорошує воду (Віталій Носач,РБК-Україна)

Синоптики прогнозують збільшення рівня тепла до +34 градусів

У неділю, 2 вересня, згідно з прогнозами синоптиків, очікується аномально спекотна погода. В деяких областях України стовпчики термометрів показуватимуть до +34 градусів Цельсія. Такий показник вважається аномальним навіть для літнього періоду. Про це повідомляється на сайті Українського гідрометеорологічного центру.

Згідно з наявною інформацією, максимальні показники температури очікуються на Півдні України. Там стовпчики термометрів покажуть від +31 до +34 градусів Цельсія в денний час. Трохи прохолодніше очікується погода в східних, північних і центральних регіонах нашої країни — рівень тепла буде коливатися в межах +28... +33 градусів.

Прохолодніше, але все так само спекотно буде на Заході України. Там стовпчики термометрів покажуть від +24 до +29 градусів тепла. В нічний час в західних областях буде прохолодніше. Рівень тепла знизиться до мінімально позначки +12 градусів. В цілому, очікується малохмарна суха погода.

Спекотніше літа: синоптики уточнили прогноз погоди на 2 вересня

Скріншот прогнозу погоди на 2 вересня (meteo.gov.ua)

Нагадаємо, що нещодавно синоптик Українського метеорологічного інституту розповіла про аномальну погоду восени.

Раніше синоптики розповіли, якою буде осінь в Україні. Другий місяць осені буде теплим і дощовим, а в листопаді очікуються заморозки і перший сніг. Синоптики прогнозують перші дні жовтня дуже теплими, а вже після 4-го числа в Україні суттєво похолодає.

Також ми писали, що синоптики дали прогноз погоди на вихідні.

Відео: (video.rbc.ua)