ua en ru

Дружина прес-секретаря Путіна захопилася скандальними українськими зірками

Дружина прес-секретаря Путіна захопилася скандальними українськими зірками Фото: Дмитро Пєсков і Тетяна Навка (instagram.com/tatiana_navka)

Вона подякувала їм за участь у постановці мюзиклу

Дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова захопилася талантами скандальних українських зірок – Ані Лорак і Олександра Панайотова. Фігуристка Тетяна Навка подякувала їм за участь у постановці мюзиклу на льоду за мотивами А. С. Пушкіна "Руслан і Людмила", пише "Комсомольская правда".

"Філіп погодився одразу ж, не роздумуючи. Я подзвонила і сказала: "Пилип, дорогий, є така ідея, можливо з тобою це здійснити?" На що він відповів: "Таня, за тобою хоч на край світу! Я згоден!" Філіп, безумовно, талант... Я дуже вдячна йому і всім іншим нашим співакам – Ані Лорак і Саші Панайотову. Вони приголомшливо вжилися в роль", — сказала Навка.

Дружина Пєскова Тетяна Навка зіграла головну роль в мюзиклі, а озвучувала Людмилу у виконанні Навки Ані Лорак.

Нагадаємо, що українська співачка зустріла католицьке Різдво з дружиною прес-секретаря Путіна.

Ані Лорак, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, відвідала з дочкою прем'єру мюзиклу "Руслан і Людмила". За таку можливість вона подякувала дружину прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова - Тетяну Навку.