Марина Порошенко стала "Жінкою III тисячоліття"

STYLERLIFE        13.11.2016 - 08:59
Фото: Марина Порошенко на церемонії нагородження (Styler - РБК-Украина)
Фото: Марина Порошенко на церемонії нагородження (Styler - РБК-Украина)

Компанію першій леді України склали журналістка, спортсменки і актриси

Дружина Президента України Петра Порошенка Марина удостоєна премії "Жінка III тисячоліття". Церемонія нагородження пройшла в Києві в суботу, 12 листопада.

За даними прес-служби глави держави, премія його дружині присвоєна в категорії "Знакова постать".

Нагороду присуджує однойменна громадська організація за успіхи українок в особистому, суспільному і професійному житті, активно займаються благодійної, волонтерської діяльністю, мають досягнення у науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах

Володарями нагород у різних номінаціях в 2016 році стала 41 жінка, серед яких – народна артистка України Вікторія Лук'янець, паралімпійська чемпіонка-2016 Єлизавета Мерешко, телеведуча та громадський діяч Соломія Вітвіцька, телеведуча і бронзовий призер II Чемпіонату світу з паракарате-2016 Уляна Пчолкіна та інші.

У цілому ж премія вручається вдев'яте. Її володарями стали близько 300 знакових для України жінок: Ада Роговцева, Катерина Амосова, Оксана Забужко, Руслана Лижичко, Ніна Матвієнко, Оксана Байрак, Ганна Безсонова, Алла Мазур, Соня Кошкіна та інші. У 2015 році премію отримала і народний депутат Надія Савченко.

Нагадаємо, дружина Порошенка попросила українців помолитися за захисників України.

On Top