ua en ru

Дружина українського рятувальника в Єгипті розповіла про ще один випадок з акулою

Дружина українського рятувальника в Єгипті розповіла про ще один випадок з акулою Фото: Акула (Facebook/Оля Билецкая-Сызченко)

За словами жінки, про це мовчать, щоб не відлякувати туристів

Дружина київського рятувальника Ольга Білецька-Сизченко, яка стала свідком нападу акули в Єгипті на курорті Марса-Алам, розповіла, що тварину бачили ще раз. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Про ще один випадок ніхто не знає...На наступний день ми з нашими родичами і друзями всього 8 человеквзрослых і п'ятеро неповнолітніх дітей попливла на орендованій яхті уздовж рифа на екскурсію. По прибуттю ми побачили ще приблизно три таких яхти з нирцям, дайверами і дітьми які також перебували воді. Я з усіма попливла метрів за сто від яхти дивитися на риб і черепах, а чоловік з другом залишився на борту яхти з дитиною. Коли я з групою поверталася побачила свого чоловіка і нашого друга Діму на надувному човні. Після випадку з акулою на пляжі, вони по інтуїції дивилися в воду. І біля човна, на якому пливли, побачили акулу. Саме вони, не капітан. Вмить стали кричати "акула" (big shark) і разом з помічником капітана яхти відганяли від нас величезну акулу яка приблизилась метрів на п'ять-десять до нас. Хто встиг забратися на кораловий риф, кого забрали (витягнули) на човен і відвезли до яхти", - написала вона.

alt

Скріншот поста (Facebook/Оля Билецкая-Сызченко)

Нагадаємо, що один з українських героїв розповів про порятунок відпочиваючої в Єгипті від акули.