ua en ru

Жінок в Дніпрі безкоштовно навчать давати здачу кривдникам

Жінок в Дніпрі безкоштовно навчать давати здачу кривдникам Фото: Жінок навчать самообороні

У Дніпрі пройдуть безкоштовні курси самозахисту для жінок

Мешканок Дніпра навчать прийомам самооборони. З наступного тижня в ОДА стартують безкоштовні курси, під час яких представниць жіночої статі навчать давати відсіч кривдникам на вулиці та протидіяти домашньому насиллю.

Ефективним і доступним для жінок прийомам боротьби учасниць буде вчити кваліфікований тренер-викладач. З групою також буде працювати психолог. А в разі необхідності учасницям, навіть, надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу.

"Ідея в тому, щоб жінки могли вчасно сказати "ні" і не допустити фізичного насильства. На курсах їх навчать не тільки прийомам боротьби, дуже важливим є і психологічний аспект. Після занять жінки зможуть відчувати себе більш впевненими", - розповіла координатор проектів ГО "Гендерний клуб Дніпро" Ольга Полякова.

За словами представників ОДА, вже набрана перша група з 15-ти осіб. Записатися на безкоштовні курси самооборони можна заповнивши спеціальну форму на сайті адміністрації, передає Gorod.dp.ua.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай зазначила, якщо курси отримають позитивний відгук учасників, планують набрати нову групу.

До речі, поліція затримала в Києві чоловіка, який майже 100 разів "мінував" установи столиці.