ua en ru

Жіноча справа: в роботі волонтерів на Донбасі з'явилися непередбачені труднощі

Жіноча справа: в роботі волонтерів на Донбасі з'явилися непередбачені труднощі Фото: Дівчата-волонтери на передовій (facebook.com)

Дівчата-волонтери привезли бійцям позашляховик і поскаржилися на бюрократів

Українські волонтери скаржаться на появу несподіваних труднощів у роботі – як виявилося, за три роки бойових дій на Донбасі відбулося як розчарування людей, так і падіння їх фінансової спроможності надавати допомогу бійцям. Проте волонтери Олена Шевцова, Тетяна Єсаулова та Альона Ємець продовжують свою важливу справу. В суботу вони доставили військовим позашляховик.

За словами жінок, з 2014 року потреби армійців істотно змінилися – якщо в 2014 році їм потрібно було все – від шкарпеток та білизни до їжі і прицілів, то тепер одягом в основному забезпечує міністерство оборони. Тим не менш, покрити всі потреби армії чиновники не можуть, тому за справу беруться тендітні дівчата-волонтери.

За словами Тетяни, найбільше їм заважають чиновники, створюючи бюрократичні перешкоди.

"Для них ніколи не скінчиться, тому що це бізнес", - говорить Есаулова.

Нагадаємо, Styler повідомляв, що волонтер, допомагала бійцям в АТО, потребує допомоги. 27-річна Інна Максимова, допомагала бійцям у Дебальцеве, госпіталізована з діагнозом церебральний арахноїдит.