ua en ru

"Жертви психозу": російський блогер закликав укрЗМІ припинити коментувати слова Путіна

"Жертви психозу": російський блогер закликав укрЗМІ припинити коментувати слова Путіна Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Він закликав припинити обговорювати Путіна

Російський фінансист і блогер Слава Рабинович закликав українські ЗМІ та пересічних українців припинити стежити за кожним словом, яке говорить Путін. Про це блогер заявив у коментарі виданню "Апостроф".

Рабинович зазначив, що єдине, що потрібно знати українцям про Путіна, - те, що він злочинець.

"Ви ще хіба не зрозуміли, що ця стара ботоксная гебешная мерзота є майстром лицемірства, брехні і демагогії? Чому українські ЗМІ шукають і намагаються інтерпретувати кожну фразу, яку Путін говорить про Україну або когось ще? Це просто розуму незбагненно, як можна інтерпретувати цю маячню і чому ви витрачаєте на це свій час, звертаєте на це увагу ваших читачів", - звернувся він до українських ЗМІ

Слава Рабинович закликав припинити обговорювати Путіна, тому що він є нелегітимним, незаконним президентом, лже-президентом, самозванцем, військовим і міжнародним терористом".

"Навіщо ви намагаєтеся знову і знову, вс час, інтерпретувати слова Путіна? При цьому я знаю тільки англійське слово, як це називається – obsession (одержимість). З приводу того, що каже Путін, я такого, чесно кажучи, серед вільних людей не спостерігав у своєму житті. Я розумію, що ця одержимість може бути серед російського народонаселення, яке піддається не тільки зомбуванню, але і є масовими жертвами індукованого психозу, що, в свою чергу, змушує їх слухати те, що каже Путін", - дивується блогер.

Він підкреслив, що українцям потрібно зі зброєю в руках відновити територіальну цілісність своєї країни і припинити інтерпретувати слова "злочинця".

Нагадаємо, що Слава Рабинович розповів, чому Путін підтримує диктаторські режими.