ua en ru

Жорстокість не знає меж: у Запоріжжі студентки замовили побиття однокурсника

Жорстокість не знає меж: у Запоріжжі студентки замовили побиття однокурсника Фото: (колаж РБК-Україна)

Учениці медичного коледжу вирішили помститися студенту

У Запоріжжі дві студентки медичного коледжу замовили побиття однокурсника, оскільки той не допомагав їм із навчанням та не давав списувати. Дану інформацію повідомив активіст Андрій Чечель у соціальній мережі Facebook.

Інцидент стався на території Медичного коледжу по вулиці Космічна 2-в. Під час перерви кілька невідомих напали на 16-річного студента, а коли інший студент намагався розборонити бійку, то нападники напали на нього.

"За фактом маємо двоє постраждалих 16-річних студентів, які отримали травми різної тяжкості иа госпіталізовані. Такі травми, які могли призвести до летального результату (черепно-мозкові травми, травма шиї). Підліткам була надана швидка медична допомога", - повідомив він.

Як виявилося пізніше, причиною побиття стала відмова студента давати списувати. До речі, поліцію викликати не стали, а побиті підлітки були відправлені до райвідділу для написання заяви. "Я так думаю, що це через те, щоб не створювати негативні статистичні проблеми для даного навчального закладу", - написав Чечель.

Нагадаємо, що у херсонській школі залякують учнів. Перший випадок зневажливого ставлення до своїх вихованців був зафіксований, коли дітей змусили прибирати установу проти їх волі. Про це розповіла мама однієї зі школярок.

Раніше на Закарпатті школярки жорстоко побили подругу, ученицю дев'ятого класу. Постраждала дівчинка отримала серйозні травми і на даний момент знаходиться у відділенні травматології Виноградівської обласної лікарні.

Раніше повідомлялося про те, що школярів київської гімназії б'ють за їжу. Мати постраждалого зазначила, що в останні дні її дитина відмовлялася ходити до школи, наполегливо просила гроші на їжу, хоча Олександра готує все сама і дає їжу сину з собою.