ua en ru

"Житло з натяжкою": кияни поскаржилися на будівельників нового житлового комплексу

"Житло з натяжкою": кияни поскаржилися на будівельників нового житлового комплексу Фото: У недобудованому будинку живуть люди (facebook.com)

Творці "нового сучасного житла" надто поспішали продати його покупцям

У мережі з'явилося фото з будівництва житлового комплексу "Сосновий бір" у Святошинському районі Києва, на якому видно похибки, допущені будівельниками. Знімок дивного балкона на першому поверсі будинку розмістив на Facebook активіст Іван Кудояр, який також оголосив жартівливий конкурс "Підпиши фото".

Згідно його запису, у відділі продажів "Соснового бору" заявили про дотримання всіх норм і правил при будівництві житла.

Коментуючи фото, один з користувачів Facebook Сергій Потапов задався питанням, чи єдиний такий балкон влаштований на стіні.

"Таке враження, що стіна праворуч повинна бути суцільною, а хтось вирішив організувати собі нелегальний балкон, багато років тому", - написав він.

Пізніше Іван Кудояр розмістив ще одне фото того ж будинку, на якому видно недоробки і будівельне сміття під вікнами. При цьому будинок вже заселений.

Зазначимо, що на сайті житлового комплексу він позиціонується, як нове сучасне житло в одному з найзеленіших і найчитіших куточків Києва.

Раніше повідомлялося, що кияни зібрали 10 тисяч підписів під петицією про заборону стройки поруч зі станцією метро Героїв Дніпра.