ru ua

Жириновський звинуватив Україну в провокації

Жириновський звинуватив Україну в провокації Фото: Володимир Жириновський

Депутат Держдуми заявив, що Україну треба перевиховати

У Росії депутат Державної думи, лідер Ліберально-демократичної партії РФ Володимир Жириновський заявив, що Україна сама провокує Росію на агресію, щоб потім був привід звернутися в Міжнародний суд ООН. Відповідну заяву скандальний політик зробив в ефірі ток-шоу "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Жириновський порівняв Україну з "хворою" людиною, яка хоче заявити про себе. Також він зазначив, що наша країна нікому не потрібна.

"Хворий теж кричить цілий день. Дайте йому що-небудь. Він хоче заявити про себе. Вся країна хоче заявити про себе: є така Україна. - Немає її! - Ні, є! А як? Накричати, зупинити поїзд, когось вбити, підпалити і звернутися до суду. І всі обговорюють. Україна нікому не потрібна в порядку денному. Це внутрішня справа. Перепровокують!" - сказав російський політик.

"Вони чекають російську армію, щоб потім нас звинувачувати в агресії. Ми не йдемо туди, значить, треба нас під суд віддати. Весь час провокації", - додав він.

Ведуча ток-шоу зазначила, що слова лідера ЛДПР "дуже справедливі". За її словами, ведучі намагалися проаналізувати українські ЗМІ. І процитувала нібито українське джерело, в якому викрили одного з лідерів торгової блокади Донбасу Семен Семенченко в нагнітанні напруги.

"Вони вважають, що Семенченко домагається, щоб Путін розлютився і анексував..." - сказала ведуча.

Говорячи про різні українські ЗМІ, насправді, ведуча пропагандисткого шоу посилається на одне видання, - "Страна", де можна знайти цитовані нею слова. Це видання відоме своєю проросійською позицією.

Жириновський звинуватив Україну в провокаціїФото: Скріншот матеріалу на сайті видання "Страна"

Після слів ведучої, Жириновський заявив, що нібито розуміє українців, і що скоро "який-небудь генерал-майор КДБ, нарешті, вивісить російський прапор над Києвом".

"В чомусь я їх розумію: полковник КДБ СРСР Янукович віддав Крим, полковник КДБ Порошенко віддає Луганськ, Донбас, наступний президент віддасть ще пів-України, і останній наш агент, який-небудь генерал-майор КДБ, нарешті, вивісить російський прапор над Києвом. Але це вони роблять, не ми. Якщо весь світ - як школа, то Україна - найбільш відсталий клас, двієчники. Україну треба виключити з світового співтовариства, але ми візьмемо їх на перевиховання, у нас є великі можливості", - відзначив російський депутат.

До речі, Жириновський дізнався, чого хоче жінка.